Dołącz do czytelników
Brak wyników

ATOS MM

artykuły | 18 stycznia 2018 | NR 30
380

BHZ ATOS MM jest Biurem Handlu Zagranicznego, które zostało założone przez Marka Zakrzewskiego w 1989 roku. Pracuje on w branży farmaceutycznej i kosmetycznej już od początku lat osiemdziesiątych.

Bardzo dobra znajomość rynku produktów higieny jamy ustnej umożliwia firmie skuteczną dystrybucję polskich i importowanych wyrobów oraz wprowadzanie nowego, ciekawego asortymentu. Jako pierwsza wprowadziła już 25 lat temu na polski rynek pastę wybielającą. Była to słynna do dziś francuska pasta dla aktorów i modelek – Email Diamant. Obecnie jest m.in. dystrybutorem najdroższej amerykańskiej wybielającej pasty do zębów – SUPERSMILE.

POLECAMY

Firma reprezentuje ogółem kilkanaście krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, w większości na zasadzie wyłącznego przedstawicielstwa i dystrybucji. Prowadzi samodzielny import z 19 krajów. Oferta od lat prezentowana jest na krajowych i zagranicznych wystawach branżowych. 

Atos MM specjalizuje się w sprzedaży najlepszych na świecie wybielających past do zębów oraz innych preparatów do higieny jamy ustnej. Szczególny nacisk kładzie na jakość. Produkty, które sprzedaje – oprócz międzynarodowej renomy – posiadają udokumentowany bezpieczny sposób działania.

Atos MM jest producentem cenionych płukanek stomatologicznych ALFA IMPLANT, ALFA MED oraz specjalistycznej ALFA PIANY. Za wyroby te została jej przyznana nagroda GRAND PRIX Targów CEDE w 2014 roku. Płukanki i piana ALFA zostały stworzone na bazie połączenia tradycyjnej medycyny ludowej (siemię lniane oraz zioła, m.in.: szałwia, rumianek,...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Roczną prenumeratę dwumiesięcznika Forum Stomatologii Praktycznej
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy