Autor: Redakcja

redakcja

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

ALIGN TECHNOLOGY OTWIERA NOWE EDUKACYJNE CENTRUM SZKOLENIOWE DLA LEKARZY INVISALIGN® WE WROCŁAWIU

Wrocław, 10 lipca 2023 – Firma Align Technology, Inc. (Nasdaq: ALGN), wiodący światowy producent urządzeń medycznych, zajmujący się produkcją i sprzedażą systemu przezroczystych nakładek Invisalign®, skanerów wewnątrzustnych iTero™ oraz oprogramowania exocad CAD/CAM™ wykorzystywanego w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej ogłosiła otwarcie nowego Edukacyjnego Centrum Szkoleniowego dla certyfikowanych lekarzy Invisalign we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Od diagnostyki po leczenie odtwórcze: Jakie możliwości daje skanowanie cyfrowe?

Trwa Digital Excellence Series 2023 – program edukacyjny uruchomiony przez Align Education. Jego celem jest dostarczenie stomatologom wiedzy, w jaki sposób narzędzia i procesy cyfrowe mogą usprawnić wszystkie aspekty pracy klinicznej – od diagnozy po planowanie leczenia i odbudowę. Podczas ostatniej sesji dr Olivier Boujenah z Francji i dr Ingo Baresel z Niemiec podzielili się spostrzeżeniami na temat możliwości i zakresu wykorzystania skanerów wewnątrzustnych. Przed nami kolejne wydarzenie – 28 czerwca eksperci będą rozmawiać o rozwiązaniach dla pełnej rehabilitacji jamy ustnej.

Czytaj więcej

Leczenie ortodontyczne łagodnych i umiarkowanych wad zgryzu z pakietem Invisalign® Moderate

Firma Align Technology Inc. (Nasdaq: ALGN), lider wśród producentów urządzeń medycznych, wykorzystywanych w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej, wprowadziła pakiet Invisalign Moderate™. To nowa opcja dla pacjentów, u których wady zgryzu nie są na tyle skomplikowane, by konieczne było ich leczenie przy użyciu największego pakietu Invisalign® Comprehensive.

Czytaj więcej

Targi KRAKDENT® ponownie pokazały moc!

Jakość – to słowo, które najlepiej oddaje charakter 29. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®, które w dniach od 30 marca do 1 kwietnia odbyły się w Expo Kraków. Wysoki poziom imprezy sprawił, że targi przez wielu zostały uznane za najlepsze i najciekawsze wydarzenie tego typu w Polsce.

Czytaj więcej

Dentosept A Mini na problemy jamy ustnej u dzieci

Higiena jamy ustnej odgrywa bardzo ważną rolę już od pierwszych dni życia dziecka. Konsekwencją braku kontroli w tej kwestii są schorzenia, które mogą się pojawić w późniejszym okresie życia i mieć wpływ na kondycję całego organizmu. Mimo iż niemowlęta nie mają jeszcze zębów, są narażone na różnego rodzaju dolegliwości ze strony jamy ustnej.

Czytaj więcej

Invisalign Smile Architect™ – Najnowsze narzędzie dla stomatologów ogólnych

Jak stomatolog może zachęcić swoich pacjentów do rozpoczęcia leczenia wad zgryzu? Wizualizując jego efekty w postaci nowego, pięknego uśmiechu. Invisalign Smile Architect™, najnowocześniejsze rozwiązanie do planowania leczenia ortodontyczno-odtwórczego z uwzględnieniem anatomii twarzy, umożliwia stomatologom ogólnym zintegrowanie terapii nakładkowej z ich kompleksowymi planami leczenia. Od teraz wyrównanie zębów i planowanie ich odbudowy jest możliwe za pomocą jednej platformy cyfrowej. Narzędzie dostępne dla certyfikowanych lekarzy Invisalign Go®.

Czytaj więcej

PANAVIA™ – siła w rodzinie! Trzy produkty, trzy unikatowe rozwiązania = wszystkie wskazania do cementowania

Ile wariantów cementów kompozytowych powinno być w każdym gabinecie? Można by rzec, że tyle, ile potrzeba, by skutecznie odpowiadać na potrzeby pacjentów. A konkretnie? W Kuraray Noritake jesteśmy pewni, że dzięki rodzinie produktów PANAVIA™ wystarczą dwa albo trzy warianty cementów, aby każdy lekarz dentysta mógł nie tylko zareagować na zastaną sytuację zabiegową w najlepszy możliwy sposób, ale też działać zgodnie ze swoimi przyzwyczajeniami i preferencjami.

Czytaj więcej

Test 70

Czytaj więcej

Off Label

Off Label Experts we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych dla lekarzy – Akademię Medycyny Estetycznej i Biznesu.

Czytaj więcej