Dołącz do czytelników
Brak wyników

DENTAMED rośnie w siłę

artykuły | 18 stycznia 2018 | NR 30
385

Choć są Targami regionalnymi, z roku na rok zyskują na znaczeniu. Zorganizowaną we Wrocławiu 14. edycję DENTAMED odwiedziło 2345, czyli niemal 10% więcej niż w ubiegłym roku. Lekarze stomatolodzy z Dolnego Śląska mogli poznać ofertę prezentowaną przez 129 wystawców z Polski oraz z Finlandii, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji oraz USA. Dodatkowo reprezentowanych było ponad 120 firm, które uzupełniały długą listę targowych produktów.

Lekarze uczestniczący w Dolnośląskich Targach Stomatologicznych DENTAMED® nie tylko wyposażali swoje gabinety zgodnie z najnowszymi trendami, ale także chętnie korzystali z bogatego programu towarzyszącego. Podczas tegorocznej edycji Targów odbyły się dwa punktowane całodniowe szkolenia współorganizowane z Anną Szymańską z firmy Esdent. Pierwszego dnia Targów odbył się kurs medyczny pt. „Minimalnie inwazyjna stomatologia – co to właściwie znaczy? Wyzwania i ograniczenia w nowoczesnych technikach pracy”. Kurs poprowadzili: lek. stom. Maxim Stošek oraz dr n. med. Tomasz Dzieniakowski. 

POLECAMY

Pierwsza pomoc w gabinetach

Drugiego dnia organizatorzy zaproponowali lekarzom zupełnie nowy temat szkoleniowy, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Był to kurs medyczny pt.: „Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym – up-to-date, czyli najnowsze wiadomości. Wykł...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Roczną prenumeratę dwumiesięcznika Forum Stomatologii Praktycznej
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy