Align Technology wprowadza nowe narzędzie - Invisalign Smile Architect™

Premiera online już 22 lutego

Polecamy

Invisalign Smile Architect to najnowsze oprogramowanie do planowania leczenia ortodontyczno-odtwórczego na podstawie rysów twarzy, które umożliwia stomatologom ogólnym zintegrowanie terapii nakładkowej z ich kompleksowymi planami leczenia. Łączy wyrównanie zębów i planowanie odbudowy na jednej platformie.

Dowiedz się więcej o Invisalign Smile Architect – zapraszamy wszystkich stomatologów na wydarzenie online, które odbędzie się 22 lutego o godzinie 19:30. Podczas półtoragodzinnej sesji przedstawimy pełny przegląd nowego oprogramowania. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o strategiach i zaletach włączenia wyrównania zębów do multidyscyplinarnych i estetycznych planów leczenia. Dr Kristina Baumgarten z Niemiec szczegółowo opisze swoje doświadczenia z Invisalign Smile Architect w ramach portfolio Invisalign Go™, a dr Christian Bitar z Francji przedstawi Invisalign Smile Architect jako narzędzie kompleksowego portfolio systemu Invisalign.

POLECAMY

Zarejestruj się na premierę Smile Architect:

https://www.invisalign.eu/gp/professional-development/educational-events/4KxnBaRDc1QlzBg6yxTBX9?utm_source=3rd+party+&utm_medium=ads_Forum+&utm_campaign=smilearchitectevent23

Przypisy