Dołącz do czytelników
Brak wyników
ORGANIZATORZY:

WEBINAR Odkryj Invisalign Go

KIEDY:

   21.09.2022 | 19.00

GDZIE:

FORMUŁA ONLINE

clickmeeting

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WEBINARU:

„Odkryj Invisalign Go” to webinar rozpoczynający serię wykładów przygotowanych specjalnie dla lekarzy stomatologów, które dotyczą integracji przemieszczania zębów w kompleksowej stomatologii. Webinar dedykowany jest stomatologom ogólnym, którzy chcą włączyć leczenie nakładkowe do swojej praktyki. Podczas wykładu lekarze będą mogli zapoznać się z systemem Invisalign Go – technologią stojącą za tym systemem, jego możliwościami, parametrami klinicznymi oraz kwalifikacją przypadków, które mogą być leczone za pomocą tego systemu.

Podczas webinaru dowiesz się:

Czym jest system Invisalign Go i technologia leczenia nakładkowego

Jakie są parametry kliniczne muszą być spełnione, aby rozpocząć leczenie Invisalign Go.

Jak kwalifikować przypadki kliniczne do leczenia – co można, a czego nie można zrobić w poszczególnych przypadkach

PRELEGENT

dr Jonathan Fitzpatrick.

dr Jonathan Fitzpatrick jest stomatologiem ogólnym pracującym w prywatnej praktyce w Glasgow. Jego praktyka skupia się na minimalnie inwazyjnym leczeniu odtwórczym i estetycznym. Jest również mocno skoncentrowana na stomatologii ortoodtwórczej i bondingu. System Invisalign jest kluczowym elementem jego codziennej praktyki i przygotowywanych planów leczenia. Jonathan jest prelegentem w firmie Align Technology i regularnie prowadzi wykłady dla stomatologów, podczas których dowiadują się, jak mogą poprawić wyniki leczenia i wyniki swoich pacjentów dzięki pracy z systemem Invisalign. Obecnie zajmuje się diagnostyką PDG w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, a także leczeniem nakładkowym. Jest mentorem dla innych stomatologów w doskonaleniu ich minimalnie inwazyjnych technik odtwórczych.

 

W TYM ROKU MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS ONLINE!

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I WIEDZY!

Nasza działalność przez lata rozwijała się podążając za trendami rynku oraz potrzebami klientów. Wydawane przez nas tytuły są cenione przez szerokie grono specjalistów.

Wśród naszych czasopism znajdziesz między innymi: Praktyczną Fizjoterapię i Rehabilitację, Forum Pediatrii Praktycznej, Wiadomości Dermatologiczne czy Choroby Cywilizacyjne w Praktyce Lekarskiej. Kardiologia i Diabetologia.

Dlaczego lepiej spotkać się online?

1
Formuła dopasowana do Ciebie - możliwość oglądania webinaru w każdym miejscu na świecie i na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu!
2
Otrzymasz praktyczną dawkę wiedzy integracji przemieszczania zębów w kompleksowej stomatologii. Poznasz najnowsze metody skutecznej terapii i profilaktyki
3
Masz możliwość pozyskać najnowszą wiedzę bez wychodzenia z domu.
4
W trakcie spotkania masz szansę zadawania pytań naszemu ekspertowi.
Ważne! Pytania można zadać na czacie w trakcie trwania webinaru lub wysyłając je na adres e-mail: marta.golon@forum-media.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZGŁOŚ BEZPŁATNY UDZIAŁ
W WEBINARZE

DOSTĘP DO WEBINARU OTRZYMASZ W WIADOMOŚCI SMS ORAZ E-MAIL, W ZWIĄZKU Z CZYM PROSIMY O PODANIE POPRAWNEGO NUMERU TEL. KOMÓRKOWEGO ORAZ ADRESU E-MAIL (ADRESY UCZESTNIKÓW NIE MOGĄ SIĘ POWTARZAĆ)

W PRZYPADKU PODANIA BŁĘDNYCH DANYCH NIE OTRZYMASZ DOSTĘPU DO WEBINARU

PARTNER

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.

Informacje organizacyjne/Rejestracje indywidualne

Marta Golon

tel.: 536 730 138

email: marta.golon@forum-media.pl