Bezpieczna ortodoncja dla stomatologów ogólnych
Dołącz do czytelników
Brak wyników

Organizatorzy:

webinar

6-stopniowy proces leczenia Invisalign Go

poniedziałek, 12 grudnia

godz. 19.00

Formuła online

Spotkanie z ekspertem

Szczegółowy program webinaru

„6-stopniowy proces leczenia Invisalign Go” to kolejny z serii bezpłatnych webinarów Invisalign Go przeznaczonych dla stomatologów ogólnych. Spotkanie poprowadzi dr Jasmine Piran – lekarz dentysta z Londynu z 16-letnim doświadczeniem w renomowanych klinikach stomatologii estetycznej.

Webinar dedykowany jest stomatologom ogólnym pragnącym poznać dokładny proces leczenia mniejszych wad zgryzu oraz możliwości systemu Invisalign Go – od oceny przypadku i zakwalifikowaniu go do leczenia Invisalign Go, po zakończenie leczenia i retencję. Metoda ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem lekarzy stomatologów szukających efektywnej, a zarazem jak najmniej inwazyjnej i możliwie najbardziej komfortowej terapii – szczególnie przed przygotowaniem pacjenta do zabiegów protetycznych. System Invisalign zapewnia satysfakcjonujące efekty leczenia wad zgryzu, m.in. dzięki skutecznie przeprowadzonej sekwencji działań, obejmującej ocenę przypadku, założenie celów terapii i przygotowanie skanów, opracowanie planu terapii i uzyskanie akceptacji pacjenta, a następnie rozpoczęcie leczenia i monitorowanie, aż do jego zakończenia i okresu retencji. Kluczowe wsparcie dla lekarzy w realizacji poszczególnych etapów stanowią nie tylko określone procedury, ale także zaawansowane narzędzia technologiczne.

Podczas webinaru dowiesz się:
  • Na czym polega sześć etapów leczenia z wykorzystaniem systemu Invisalign Go?
  • Jakie narzędzia cyfrowe ułatwiają kwalifikację pacjenta do leczenia systemem Invisalign Go?
  • Jakie są korzyści z wdrożenia cyfrowego przepływu pracy?
  • Czym jest koncepcja SAFE i ClinCheck®?
  • Jakie są możliwości zastosowania skanera wewnątrzustnego iTeroTM w leczeniu pacjentów i jakie korzyści wnosi dla praktyki lekarskiej?
  • Dlaczego warto wykonywać fotografie stomatologiczne z użyciem retraktorów i luster?
 
Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie na język polski i jest przeznaczone dla wszystkich lekarzy dentystów zainteresowanych zagadnieniem leczenia nakładkowego oraz możliwościami, jakie daje system Invisalign Go w kompleksowej stomatologii.

Webinar poprowadzi dr Jasmine Piran

Informacje o prelegencie

dr Jasmine Piran

Doktor Jasmine Piran to dentystka z Londynu, która posiada 16-letnie doświadczenie w renomowanych klinikach stomatologii estetycznej.

Pasja dr Piran to uzyskiwanie jak najbardziej optymalnych wyników leczenia w zakresie funkcji i estetyki przy użyciu minimalnie inwazyjnych metod. Już od ponad 12 lat skutecznie wykorzystuje system InvisalignTM w codziennej pracy w klinice.

dr Jasmine Piran zajmuje się także kształceniem podyplomowym i mentoringiem współpracowników, a szczególnie skutecznym planowaniem i wykonywaniem zabiegów przy użyciu systemu Invisalign Go. Po ukończeniu studiów podyplomowych w zakresie terapii nakładkami dr Piran udziela wsparcia dentystom na różnych etapach leczenia z zastosowaniem systemu Invisalign.

Posiada własną klinikę Ilzarbe Garcia-Sala Clinica odontológica w Walencji, specjalizującą się w estetyce, protetyce i szeregowaniu zębów. System Invisalign Go stosuje od momentu wprowadzenia na rynek hiszpański w 2020 roku.

Dołącz do nas
online!

 

Zaufaj naszemu
doświadczeniu i wiedzy

Nasza działalność przez lata rozwijała się podążając za trendami rynku oraz potrzebami klientów.

Wydawane przez nas tytuły są cenione przez szerokie grono specjalistów. Wśród naszych czasopism znajdziesz między innymi:

Dlaczego lepiej spotkać się online?

 
Formuła dopasowana do Ciebie

Masz możliwość oglądania webinaru w każdym miejscu na świecie i na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu!

 
Praktyczna dawka wiedzy

Otrzymasz praktyczną dawkę wiedzy z zakresu leczenia nakładkowego w stomatologii.

 
Dostępność i wygoda

Masz możliwość pozyskać najnowszą wiedzę bez wychodzenia z domu.

Partnerzy:

Wypełnij formularz

i zgłoś bezpłatny udział w webinarze

Kontakt


Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń.

Informacje organizacyjne
/ rejestracje indywidualne

Marta Golon

tel.: 536 730 138 marta.golon@forum-media.pl